Annelerin gücü adına!!!

anneleringucuadina

Merhabalar 🙂

Çekim yaptığım ya da yapmadığım çevremdeki tüm annelerle bir araya gelelim diye düşündüm. Birbirinizi tanıyın, fikir alışverişleri hatta dostluklar olsun istiyorum. Bizzat tanıdığım o kadar güzel insanlar var ki… Uzun zamandır bu tanışma işini düşünüyordum aslında, inşallah şimdi hayata geçirebiliriz.

Toplanma yeri İstanbul’da olacak elbet ama İzmir’den de denk gelip gelenler olursa harika olur. Hatta tanıdığınız başka arkadaşlarınızı da getirin, şöyle aramızda kaynatmalık, keyifli bir kaç saat olsa güzel olmaz mı? Mekan, zaman işini burada yorumlar aracılığıyla, çoğunluğa göre belirleyeceğiz. Ama muhtemelen Haziran sonu gibi olacak. İleri tarih olduğu için daha iyi organize olunur ve başka plan yapılmaz diye düşündüm.. Gün olarak Pazar herkese daha uygun olacak sanırım. Temsili olarak şimdilik 29 Haziran Pazar günü olabilir.

Mekan olarak ulaşımı kolay bir yer olmalı öncelikle ve çocuklarınız için de rahat olmalı, bu konuda yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Birkaç tavsiye verecek olursam; aslında bu tarz buluşmalar için avmlerdeki cafeler, restoranlar daha rahat olabiliyor. Astoria, Zorlu gibi.. Ama ben açık hava da güzel olabilir diye düşündüm.. Gölgeliği de olan açık havada bir brunch ya da bir restoran da öğle yemeği, ya da sadece geleneksel Türk kahvemizi yudumlayabiliriz mesela? Caddebostan, Kuruçeşme, Beşiktaş… Mekan önerilerinizi bekliyorum… Birkaç tanesini ben göstereyim..

Baro Bahçe

Lamancha

AşşkKahve

Sade Kahve

Big Chefs’lerden her hangi biri…

Bu yerlerden tamamen farklı bir konsept de olabilir. Gelen yorumlar ve tavsiyeler sonrasında kesinleştirebiliriz.
Konsept ne olursa olsun bu bir parti organizasyonu olmadığından herkes kendi siparişlerinden mesul olacak.

Haydi bakalım 🙂

Facebook Grubu

 

 

Bir cevap yazın